Skladové prostory

Kdykoliv budete potřebovat uskladnit své výrobky, materiál či vybavení k realizaci eventů, disponujeme suchými, čistýmy a temperovanými skladovými prostory.
Uskladníme cokoliv
a kdykoliv
Zajištění personálu na pozici debaras a další
Pomoc s reklamními materiály
Výroba eventového nábytku
Profesionální video a produkce
Pestrý a zajímavý výběr kdykoliv
Ukažte svůj úžasný
produkt všem
On-line & přímý lidský kontakt
Zdraví máme
přeci jen jedno
Pestrá škála možnosti zápujčky
Uskladníme cokoliv
a kdykoliv
Cílené & efektivní
podpoření prodeje
Silný komunikační nástroj
Pomůžeme dosáhnout síly hlasu
Akce na klíč
od A do Z
Experience economy Vaší značky
Nabídka promotérů & hostesek

O službě

Kdykoliv budete potřebovat uskladnit své výrobky, materiál či vybavení k realizaci eventů, disponujeme suchými, čistýmy a temperovanými skladovými prostory o velikosti až 500 m2. Navíc vlastníme elektronický systém na management a evidenci stavu zásob na skladě i na jednotlivých prodejnách či místech. To vše, včetně generátoru QR kódů.

Náš centrální sklad se nachází v Praze a máme k dispozici také lokákní sklady na dalších místech v České republice i na Slovensku. Uložte si u nás například obrandovaný promo stolek, stan a produkty, a my vám je na každý pořádaný event v pořádku dovezeme a následně zase uskladníme. Díky online přístupu budete o pohybu svého majetku vždy vědět.

Galerie

POŠLETE POPTÁVKU

Kolik by Vás stálo zvýšit prodeje? Získat nové zákazníky? Ukousnout kus trhu konkurenci? Mít reprezentativní hostesky nebo promotéry kdekoli po ČR nebo SR? Klikněte:

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích