Skladové prostory

Kdykoliv budete potřebovat uskladnit své výrobky, materiál či vybavení k realizaci eventů, disponujeme suchými, čistýmy a temperovanými skladovými prostory.
Uskladníme cokoliv
a kdykoliv
Profesionální video a produkce
Pestrý a zajimavý výběr kdykoliv
Ukažte svůj úžasný
produkt všem
On-line & přímý
lidský kontakt
Zdraví máme
přeci jen jedno
Pestrá škála možnosti zápujčky
Uskladníme cokoliv
a kdykoliv
Cílené & efektivní
podpoření prodeje
Silný komunikační nástroj
Ukážeme vám sílu
sociálních sítí
Pomůžeme dosáhnout síly hlasu
Akce na klíč
od A do Z
Experience economy Vaší značky
Nabídka promotérů & hostesek

O službě

Kdykoliv budete potřebovat uskladnit své výrobky, materiál či vybavení k realizaci eventů, disponujeme suchými, čistýmy a temperovanými skladovými prostory o velikosti až 500 m2. Navíc vlastníme elektronický systém na management a evidenci stavu zásob na skladě i na jednotlivých prodejnách či místech. To vše, včetně generátoru QR kódů.

Náš centrální sklad se nachází v Praze a máme k dispozici také lokákní sklady na dalších místech v České republice i na Slovensku. Uložte si u nás například obrandovaný promo stolek, stan a produkty, a my vám je na každý pořádaný event v pořádku dovezeme a následně zase uskladníme. Díky online přístupu budete o pohybu svého majetku vždy vědět.

Galerie

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích