Brand Booster

Díky naší službě Online Brand Booster propojíme váš probíhající event v reálném čase se světem sociálních sítí, se zákazníky a fanoušky, a výrazně tak zvýšíme dosah vašeho sdělení.
Ukážeme vám sílu
sociálních sítí
Profesionální video a produkce
Pestrý a zajimavý výběr kdykoliv
Ukažte svůj úžasný
produkt všem
On-line & přímý
lidský kontakt
Zdraví máme
přeci jen jedno
Pestrá škála možnosti zápujčky
Uskladníme cokoliv
a kdykoliv
Cílené & efektivní
podpoření prodeje
Silný komunikační nástroj
Ukážeme vám sílu
sociálních sítí
Pomůžeme dosáhnout síly hlasu
Akce na klíč
od A do Z
Experience economy Vaší značky
Nabídka promotérů & hostesek

O službě

Díky naší službě Online Brand Booster propojíme váš probíhající event v reálném čase se světem sociálních sítí, se zákazníky a fanoušky, a výrazně tak zvýšíme dosah vašeho sdělení. Navíc účastníky akce vtáhneme do zajímavé hry, věnujeme jim netradiční vzpomínkový dárek s jejich přispěním a vašim logem.

Pracujeme se dvěma nástroji. Enplug promění obrazovku na akci v interaktivní kanál. Implementuje se na velkoplošné LED obrazovky, případně menší displeje. Na nich volitelně přináší kamerové přenosy, prezentace partnerů, různá videa, organizační pokyny, program akce, promuje další události a hlavně prezentuje příspěvky ze sociálních sítí (Instagram, Twitter, Facebook a další), které vytvářejí na akci sami jejich účastníci. Každý může být chvíli za hvězdu – vidět se na obrazovce a navíc být tak v přímé interakci s vašim brandem.

Druhý nástroj se jmenuje Instapták a zajistí okamžitý tisk autentických fotografií s vaší reklamou. Návštěvníci akce sdílející své fotografie pod hashtagem tak mají možnost vidět je nejen na obrazovkách, ale také získat formou skvělého suvenýru. Do rámečku s fotografií umístíme i další informace, jako jsou slevové kupony či kontaktní údaje. U návštěvníků vyvolá WOW efekt, budou odcházet s originálním dárkem, který jen tak nezahodí a vy máte spoustu nových kontaktů s možností je oslovit.

Spojení online a offline světů vám přinese:

  • oživení a odlišení akce
  • aktivaci a podporu značky či produktu nejen na akci, ale i na sociálních sítích
  • angažování zákazníků a jejich proměna na brand ambassadory vaší značky
  • autentické sdílení zážitků, názorů a emocí v reálném čase
  • růst počtu fanoušků na sociálních sítích a budování komunity

 

Služby Enplug a Instapták mohou fungovat dohtromady nebo zvlášť. Více o jejich využití vám sdělíme na +420 800 225 227 nebo na info@promoteri.eu. Těšíme se na vaše dotazy.

Galerie

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích