Ochutnávky

Budujte experience economy vaší značky. Zákazníka nejvíce ovlivňuje vlastní zkušenost, a proto předávejte pozitivní emoci vyvolanou chutí vašich výrobků.
Experience economy Vaší značky
Profesionální video a produkce
Pestrý a zajimavý výběr kdykoliv
Ukažte svůj úžasný
produkt všem
On-line & přímý
lidský kontakt
Zdraví máme
přeci jen jedno
Pestrá škála možnosti zápujčky
Uskladníme cokoliv
a kdykoliv
Cílené & efektivní
podpoření prodeje
Silný komunikační nástroj
Ukážeme vám sílu
sociálních sítí
Pomůžeme dosáhnout síly hlasu
Akce na klíč
od A do Z
Experience economy Vaší značky
Nabídka promotérů & hostesek

O službě

Budujte experience economy vaší značky. Zákazníka nejvíce ovlivňuje vlastní zkušenost, a proto předávejte pozitivní emoci vyvolanou chutí vašich výrobků, která se uloží do podvědomí zákazníků. Nechte nás tímto způsobem okamžitě navýšit vaše prodeje ve dny ochutnávek, blíže s vašimi produkty seznámit i personál prodejen a podpořit tak dlouhodobé budování vaší značky a prodejů.

Na ochutnávky zajišťujeme promotéry a hostesky s odpovídající kvalifikací a zkušenostmi, kteří za sebou mají školení obchodních dovedností a produktových znalostí, takže podpoří a zviditelní váš produkt. Kromě personálního zajištění pro vás zajistíme také místa na prodejnách, veřejných místech nebo kdekoliv jinde.

Máme letité zkušenosti a v naší databázi přes 20 000 kontaktů, o které se stará vlastní HR oddělení. Díky tomu je náš rozsah opravdu velký. Působíme po celé České republice, na Slovensku a akce realizujeme také v zahraničí, k čemuž nám napomáhají i jedinečné systémy, které jsme vyvíjeli v rámci projektů z Evropské unie.

Ochutnávky pro vás zajistí:

  • osobní kontakt se zákazníky a představení novinek;
  • zvýšení objemu prodeje a budování loajality zákazníka;
  • zvýšení povědomí o značce a navýšení prodejů;
  • efektivní prezentaci díky přímé komunikaci se zákazníkem;
  • nové zákazníky, kteří si vás nemusí hledat.


Pokud stále nejste rozhodnutí, podívejte se na případové studie:


Jsme: Agentura hostesky, agentura hostesky praha, agentura pro hostesky, agentura na hostesky, hostesky, hostesky agentura, hostesky na tuning, hostesky ostrava, hostesky praha, hostesky praha agentura, hostesky brno, hostess agentura, hostesingové agentury, hostesingová agentura, hostesky olomouc, hostesingové agentury, hosteska, hostesky a promotéři, hostesky České Budějovice, hostesky Plzeň, hostesky Karlovy Vary, hostesky Ústí nad Labem, hostesky Hradec Králové, hostesky Pardubice, hostesky Liberec, hostesky Zlín

Galerie

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích