Ochutnávky

Budujte experience economy vaší značky. Zákazníka nejvíce ovlivňuje vlastní zkušenost, a proto předávejte pozitivní emoci vyvolanou chutí vašich výrobků.
Experience economy Vaší značky
Profesionální hostesky a promotéři na sportovní akce
Komplexní řešení politického marketingu
Brigádníci na stánky s kebabem nebo gyrosy
Zajištění pomocníků pro stavbu, demontáž atd.
Zajištění personálu na různé eventy
Zajištění personálu na pozici debaras a další
Pomoc s reklamními materiály
Výroba eventového nábytku
Profesionální video a produkce
Pestrý a zajímavý výběr kdykoliv
Ukažte svůj úžasný
produkt všem
On-line & přímý lidský kontakt
Zdraví máme
přeci jen jedno
Pestrá škála možnosti zápujčky
Uskladníme cokoliv
a kdykoliv
Cílené & efektivní
podpoření prodeje
Silný komunikační nástroj
Pomůžeme dosáhnout síly hlasu
Akce na klíč
od A do Z
Experience economy Vaší značky

O službě

Budujte experience economy vaší značky. Zákazníka nejvíce ovlivňuje vlastní zkušenost, a proto předávejte pozitivní emoci vyvolanou chutí vašich výrobků, která se uloží do podvědomí zákazníků. Nechte nás tímto způsobem okamžitě navýšit vaše prodeje ve dny ochutnávek, blíže s vašimi produkty seznámit i personál prodejen a podpořit tak dlouhodobé budování vaší značky a prodejů.

Na ochutnávky zajišťujeme promotéry a hostesky s odpovídající kvalifikací a zkušenostmi, kteří za sebou mají školení obchodních dovedností a produktových znalostí, takže podpoří a zviditelní váš produkt. Kromě personálního zajištění pro vás zajistíme také místa na prodejnách, veřejných místech nebo kdekoliv jinde.

Máme letité zkušenosti a v naší databázi přes 20 000 kontaktů, o které se stará vlastní HR oddělení. Díky tomu je náš rozsah opravdu velký. Působíme po celé České republice, na Slovensku a akce realizujeme také v zahraničí, k čemuž nám napomáhají i jedinečné systémy, které jsme vyvíjeli v rámci projektů z Evropské unie.

Ochutnávky pro vás zajistí:

  • osobní kontakt se zákazníky a představení novinek;
  • zvýšení objemu prodeje a budování loajality zákazníka;
  • zvýšení povědomí o značce a navýšení prodejů;
  • efektivní prezentaci díky přímé komunikaci se zákazníkem;
  • nové zákazníky, kteří si vás nemusí hledat.


Pokud stále nejste rozhodnutí, podívejte se na případové studie:

Jsme: Agentura hostesky, agentura hostesky praha, agentura pro hostesky, agentura na hostesky, hostesky, hostesky agentura, hostesky na tuning, hostesky ostrava, hostesky praha, hostesky praha agentura, hostesky brno, hostess agentura, hostesingové agentury, hostesingová agentura, hostesky olomouc, hostesingové agentury, hosteska, hostesky a promotéři, hostesky České Budějovice, hostesky Plzeň, hostesky Karlovy Vary, hostesky Ústí nad Labem, hostesky Hradec Králové, hostesky Pardubice, hostesky Liberec, hostesky Zlín

Galerie

POŠLETE POPTÁVKU

Kolik by Vás stálo zvýšit prodeje? Získat nové zákazníky? Ukousnout kus trhu konkurenci? Mít reprezentativní hostesky nebo promotéry kdekoli po ČR nebo SR? Klikněte:

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích