Merchandising

Naši merchandiseři pomohou s návrhem a úpravou vystaveného zboží na prodejnách. Zajistí vystavení do regálů a v pravidelných intervalech budou prodejny navštěvovat a kontrolovat, zda je zboží vyskládáno přesně podle instrukcí.
Ukažte svůj úžasný
produkt všem
Profesionální video a produkce
Pestrý a zajimavý výběr kdykoliv
Ukažte svůj úžasný
produkt všem
On-line & přímý
lidský kontakt
Zdraví máme
přeci jen jedno
Pestrá škála možnosti zápujčky
Uskladníme cokoliv
a kdykoliv
Cílené & efektivní
podpoření prodeje
Silný komunikační nástroj
Ukážeme vám sílu
sociálních sítí
Pomůžeme dosáhnout síly hlasu
Akce na klíč
od A do Z
Experience economy Vaší značky
Nabídka promotérů & hostesek

O službě

Naši merchandiseři pomohou s návrhem a úpravou vystaveného zboží na prodejnách. Zajistí vystavení do regálů a v pravidelných intervalech budou prodejny navštěvovat a kontrolovat, zda je zboží vyskládáno přesně podle instrukcí. Pro tyto účely jsme vyvinuli vlastní merchandisingový systém umožňující v reálném čase kontrolovat a zobrazovat aktuální stavy a vytvářet statistiky.

Už nikdy se vám nestane, že by zboží na regálu úplně chybělo či bylo umístěno jinde, než má být či bylo zaprášeno – v případě elektronických vzorků pak třeba i nefunkční nebo ušpiněné. Navíc pomohou komunikovat s prodejci a navazovat vztahy, vedoucí k upevnění značky na trhu. Měsičně takto kontrolujeme přes 11 300 produktů.

Máme letité zkušenosti a v naší databázi přes 20 000 kontaktů, o které se stará vlastní HR oddělení. Díky tomu je náš rozsah opravdu velký. Působíme po celé České republice, na Slovensku a akce realizujeme také v zahraničí, k čemuž nám napomáhají i jedinečné systémy, které jsme vyvíjeli v rámci projektů z Evropské unie.

Merchandiseři pro vás zajistí:

  • vystavení zboží na prodejnách podle instrukcí;
  • pravidelnou kontrolu, doplnění a úpravu zboží v regálu;
  • předávání informací o novinkách značky prodejci;
  • získávat data prodejů formou ankety;
  • monitoring konkurence.

Pokud stále nejste rozhodnutí, podívejte se na případové studie:

Galerie

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích