Eventy

Díky zkušenému týmu dokážeme perfektně navrhnout celý koncept akce od obecných věcí, až po ty nejmenší detaily, takže se nemusíte bát, že by se na něco zapomnělo.
Akce na klíč
od A do Z
Zajištění personálu na pozici debaras a další
Pomoc s reklamními materiály
Výroba eventového nábytku
Profesionální video a produkce
Pestrý a zajímavý výběr kdykoliv
Ukažte svůj úžasný
produkt všem
On-line & přímý lidský kontakt
Zdraví máme
přeci jen jedno
Pestrá škála možnosti zápujčky
Uskladníme cokoliv
a kdykoliv
Cílené & efektivní
podpoření prodeje
Silný komunikační nástroj
Pomůžeme dosáhnout síly hlasu
Akce na klíč
od A do Z
Experience economy Vaší značky
Nabídka promotérů & hostesek

O službě

Potřebujete zajistit akci doslova na klíč? Právě pro tyto potřeby je tady služba eventů. Díky zkušenému týmu dokážeme perfektně navrhnout celý koncept akce od obecných věcí, až po ty nejmenší detaily, takže se nemusíte bát, že by se na něco zapomnělo.

Zpracujeme vám prezentaci, která bude obsahovat koncept celé akce, návrh časového plánu, kroky potřebné k přípravě a realizaci, a samozřejmě kalkulaci. Pokud se vám bude vše líbit, pláceneme si! Z eventu vám dodáme report, který bude obsahovat hodnocení, čísla a fotografie, případně i video.

Sami jsme přišli s konceptem Únikovky v rozjetém vlaku, který představuje firemní teambuilding plný luxusu, zábavy, adrenalinu a strachu. Vžijete se do role zvláštního agenta ve vládním vlaku, na jehož palubě je tikající biologická zbraň. Dokážete zabránit katastrofě?

Máme letité zkušenosti a v naší databázi přes 20 000 kontaktů, o které se stará vlastní HR oddělení. Díky tomu je náš rozsah opravdu velký. Působíme po celé České republice, na Slovensku a akce realizujeme také v zahraničí, k čemuž nám napomáhají i jedinečné systémy, které jsme vyvíjeli v rámci projektů z Evropské unie.

Eventy pro vás zajistí:

  • efektivní prezentaci značky či produktu;
  • osobní kontakt se zákazníky a představení novinek;
  • zvýšení povědomí o značce;
  • nové zákazníky, kteří si vás nemusí hledat.


Pokud stále nejste rozhodnutí, podívejte se na případové studie:

Galerie

POŠLETE POPTÁVKU

Kolik by Vás stálo zvýšit prodeje? Získat nové zákazníky? Ukousnout kus trhu konkurenci? Mít reprezentativní hostesky nebo promotéry kdekoli po ČR nebo SR? Klikněte:

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích