Eventy

Díky zkušenému týmu dokážeme perfektně navrhnout celý koncept akce od obecných věcí, až po ty nejmenší detaily, takže se nemusíte bát, že by se na něco zapomnělo.
Akce na klíč
od A do Z
Profesionální video a produkce
Pestrý a zajimavý výběr kdykoliv
Ukažte svůj úžasný
produkt všem
On-line & přímý
lidský kontakt
Zdraví máme
přeci jen jedno
Pestrá škála možnosti zápujčky
Uskladníme cokoliv
a kdykoliv
Cílené & efektivní
podpoření prodeje
Silný komunikační nástroj
Ukážeme vám sílu
sociálních sítí
Pomůžeme dosáhnout síly hlasu
Akce na klíč
od A do Z
Experience economy Vaší značky
Nabídka promotérů & hostesek

O službě

Potřebujete zajistit akci doslova na klíč? Právě pro tyto potřeby je tady služba eventů. Díky zkušenému týmu dokážeme perfektně navrhnout celý koncept akce od obecných věcí, až po ty nejmenší detaily, takže se nemusíte bát, že by se na něco zapomnělo.

Zpracujeme vám prezentaci, která bude obsahovat koncept celé akce, návrh časového plánu, kroky potřebné k přípravě a realizaci, a samozřejmě kalkulaci. Pokud se vám bude vše líbit, pláceneme si! Z eventu vám dodáme report, který bude obsahovat hodnocení, čísla a fotografie, případně i video.

Sami jsme přišli s konceptem Únikovky v rozjetém vlaku, který představuje firemní teambuilding plný luxusu, zábavy, adrenalinu a strachu. Vžijete se do role zvláštního agenta ve vládním vlaku, na jehož palubě je tikající biologická zbraň. Dokážete zabránit katastrofě?

Máme letité zkušenosti a v naší databázi přes 20 000 kontaktů, o které se stará vlastní HR oddělení. Díky tomu je náš rozsah opravdu velký. Působíme po celé České republice, na Slovensku a akce realizujeme také v zahraničí, k čemuž nám napomáhají i jedinečné systémy, které jsme vyvíjeli v rámci projektů z Evropské unie.

Eventy pro vás zajistí:

  • efektivní prezentaci značky či produktu;
  • osobní kontakt se zákazníky a představení novinek;
  • zvýšení povědomí o značce;
  • nové zákazníky, kteří si vás nemusí hledat.


Pokud stále nejste rozhodnutí, podívejte se na případové studie:

Galerie

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích