Názory klientů

Jsme rádi že s námi spolupracuje řada významných partnerů ale také lidí, kteří pracuji po našem boku. Děkujeme Vám!

Euro Enterprise Development

Při našich promoakcích a ochutnávkách Rundrinku, jsme vždy hledali pro posílení našeho týmu milé, dobře vystupující a usměvavé promotérky se sportovním duchem. Pro uspokojení náročných dotazů a také komunikaci v dynamickém prostředí a shonu, jsme vždy potřebovali komplexně vybavené kolegyně a ty jsme pokaždé našli pod vlajkou Promoteri.eu. Spolupráci si můžeme jen vynachválit, včetně domluvených podmínek a zázemí. Těšíme se na další společné eventy.

Radim Šebesta

Key Account Manager

Keting

Chlapci jsou správně zapálení do své podnikatelské činnosti. Líbí se mi jejich zodpovědný přístup a nové nápady, které nám, klientům, nabízejí ať osobním přístupem, tak i novinkami přes webová řešení kontroly a komunikace s promotéry v terénu. Neodradí je ani rozmary počasí, čehož si cením.

David Přikryl

Majitel

Verbatim

Se společností Promoteri.eu spolupracuji již několik let a jsem za to velmi rád. Zaměstnává lidi, kteří ví, co dělají a stále se snaží zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb. Vždy jsem obdržel velmi kvalitně odvedenou práci a skvělou podporu.

Pavel Matyáš

Country Manager Czech Republic & Slovakia & Hungary

Profesia CZ

Každý rok pořádáme veletrhy Profesia days a HR Days, na které přijde více jak 10 tisíc návštěvníků. Agentura Promoteri.eu zajišťuje nejen jejich hladký průběh, ale navíc i příjemnou atmosféru po celou dobu konání těchto akcí pro všechny zúčastněné.

Zuzana Lincová

Country Manager

Lion Mobile

Spolupráce s Promoteri.eu je skutečně na profesionální úrovni. Ač jsme aktivity na podporu našich výrobků domlouvali v šibeničním termínu, agentura nám vyšla se vším vstříc a vše proběhlo, jak bylo dohodnuto. Poskytnuté lidské zdroje byly reprezentativní, spolehlivé a proaktivní.

Jiří Opletal

CEO

Rudolf Jelínek

Neotřelé nápady v kombinaci s nadšením a patřičným technickým zázemím dávají agentuře Promoteri.eu jasný náskok před konkurencí. Když se svěřím do jejich rukou, jsem vždy mile překvapen a potěšen, co pro mě vymyslí.

Miroslav Motyčka

Sales and Marketing Director

Epson

V Epsonu máme řadu projektů, u kterých chceme výrazně zvýšit jak prodejní výsledky, tak povědomí o značce jako takové. Toho se nám daří dosáhnout díky firmě Promoteri.eu. Spolupráce probíhá na vysoké profesní úrovni jak ze strany vedení, tak ze strany jednotlivých promotérů.

Marcel Divín

Business Sales Manager