Názory hostesek & promotérů

Jsme rádi že s námi spolupracuje řada významných partnerů ale také lidí, kteří pracuji po našem boku. Děkujeme Vám!

Dita Baránková

S Promoteri.eu pracuji příležitostně od roku 2013. Nikdy jsem s nimi neměla problém s komunikací, chováním koordinátorů či s vyplácením odměn za provedenou práci. Tato agentura je jednou z mála, se kterými skutečně ráda spolupracuji.

Hosteska

Radek Shejbal

Díky spolupráci s Promoteri.eu jsem se neučil mnohému a hodně věcí pochopil. Výhodu této práce spatřuji v tom, že nevyžaduje speciální schopnosti a všemu vás naučí. Stačí být pozorný a ostražitý.

Merchandisér

Lucie Trusinová

Jako hosteska jsem ráda, že mohu spolupracovat s profesionální agenturou, jako jsou Promoteri.eu. Všechny promoakce, kterých se ráda účastním, probíhají skvěle a vždy si z nich odnesu zajímavé zkušenosti.

Hosteska

Karolína Hrubá

Výborná organizace akcí, příjemné zázemí, ve kterém je cítit individuální přístup a líbí se mi také nabídka různorodé práce. Jsem ráda, že s agenturou Promoterie.eu mohu spolupracovat a jsem u nich spokojená.

Hosteska

Patrik Cucor

Za možnosť pracovať ako promotér pre agentúru Promoteri.eu som bol velmi rád. Po čase som dostal pracovnú príležitosť i ako koordinátor eventu. Vzhľadom na pracovné skúsenosti môžem potvrdiť, že Promotéri.eu patria medzi vlajkové lode spomedzi agentúr na trhu.

Koordinátor

Iveta Nácovská

Hledala jsem kvalitní a spolehlivou hosteskovou agenturu. Proto jsem u této firmy zakotvila a vzájemně spolupracujeme již více než šest let. Vždy, když pro ni pracuji, je vše na profesionální úrovni.

Hosteska