RUDOLF JELÍNEK

Rudolf Jelínek je česká společnost s více než 400 letou tradicí. Firma se specializuje na výrobu ovocných a bylinných destilátů, likérů a koňaků z kvalitních surovin jako jsou ovoce, bylinky, koření a víno. Firma vyváží své produkty do mnoha zemí světa a společnost patří mezi nevýznamnější výrobce lihovin v ČR. Našim úkolem bylo zvýšit povědomí o značce, produktech a navýšit prodeje.

Období realizace

2018

Délka realizace

-

Typ služby

Food

Rozsah služby

Česko & Slovensko

Oslovených lidí

+100 000

Efekt kampaně

zvýšit povědomí

Zadání kampaně

Cílem zakázky bylo zvýšit povědomí o značce, produktech a také navýšit prodeje.
Museli jsme tedy zajistit kvalitní promo tým, kteří na vybraných místech prezentovali firmu Rudolf Jelínek a snažili se oslovit co nejvíce zákazníků. Rovněž bylo potřeba zajistit maskoty, navrhnout obleky, kostýmy a vytvořit unikátní brandový stánek.
Součástí zakázky bylo také vyhledávání obchodních příležitostí.

Výsledek kampaně

Povedlo se nám zorganizovat více než 350 akcí s více jak 800 hosteskami, které rozdaly více než 100 000 panáků produktů R. Jelínka a dosáhly visibility u 150 000 lidí.

Vyjádření klienta

„Neotřelé nápady v kombinaci s nadšením a patřičným technickým zázemím dávají agentuře Promoteri.eu jasný náskok před konkurencí. Když se svěřím do jejich rukou, jsem vždy mile překvapen a potěšen, co pro mě vymyslí.“

Mirek Motyčka, Sales & Marketing Director

Galerie