Kaufland

Kaufland je řetězec hypermarketů, který má prodejny v 8 zemích. V maloobchodě lidé denně nakupují nejen jídlo, ale také doplňky do domácnosti, nářadí, věci na zahradu a mnoho dalšího. Úkolem bylo zajistit několik eventů pro tuto společnost. po celé České republice.

Období realizace

2018

Délka realizace

-

Typ služby

Food

Rozsah služby

Česká republika

Oslovených lidí

+1 000 000

Efekt kampaně

Zajistit promo tým

Zadání kampaně

Cílem kampaně bylo zajistit služby pro 127 poboček v České republice.

Jednalo se o pořádání eventů – ozvučení, promo tým hostesek a promotérů, uskladnění a pronájem atrakcí, rozdávání vzorků apod.

Také jsme měli zajistit pořádání hudebních festivalů pro několikatisícové publikum. Součástí festivalů bylo vytvoření konceptu, instalace a obsluha vybavení, občerstvení, příprava programu a mnoho dalšího.

Výsledek kampaně

Na základě požadavků jsme zajistili nejen eventy a hudební festivaly, na které jsme dosadili kvalitní promo tým. Také jsme obstarali více než 300 promotérů během 7 závodů RunCzech, pro které je Kaufland oficiálním dodavatelem ovoce.

Na Prague Food Festivalu jsme zpracovali 10 tun potravin. Na závodech RunCzech jsme prodali více než 120 smoothie nápojů. Na samotných akcích nás vidělo přes 200 tisíc návštěvníků a běžců. Naše maskoty pak vidělo přes 2 miliony diváků v televizních reklamách.

Vyjádření klienta