EPSON

Společnost Epson je známá především pro své inkoustové tiskárny, které jsou oblíbené pro svou kvalitu tisku a nízké náklady na tisk. Nás oslovila s podporou prodeje produktů, ale také s merchandisingem.

Období realizace

2018 - současnost

Délka realizace

stále trvá

Typ služby

Event & Sales promo

Rozsah služby

Česko & Slovensko

Oslovených lidí

+1 000 000 lidí

Efekt kampaně

Navýšení prodejů

Zadání kampaně

Cílem zakázky byla přímá podpora prodeje na území Česka i Slovenska a péče o stálé zákazníky společnosti. V souvislosti s tím jsme měli za úkol zajištění promotérů a ambasadorů, jejich proškolení, výrobu promo oblečení a POS materiálů, včetně kompletního merchandisingu na všech elektro řetězcích v ČR i SR.

Výsledek kampaně

Od srpna 2018 až do současnosti realizujeme kampaň na podporu prodeje v Česku i na Slovensku s celkovým obratem přes několik desítek milionů.

Jedním z našich největších úspěchů jsme zaznamenali na slovenském trhu, kde se nám za každý měsíc podařil růst o více než 30%. Za 3 měsíce činil nárůst 106,3%.

Vyjádření klienta

V Epsonu máme řadu projektů, u kterých chceme výrazně zvýšit jak prodejní výsledky, tak povědomí o značce jako takové. Toho se nám daří dosáhnout díky firmě Promoteri.eu. Spolupráce probíhá na vysoké profesní úrovni jak ze strany vedení, tak ze strany jednotlivých promotérů.

Marcel Divín

Galerie