Coca-Cola

Coca-Cola je největším výrobcem nápojů na světě, který svým spotřebitelům ve více než 200 zemích nabízí přes 500 značek perlivých a neperlivých nápojů. Cílem této kampaně bylo zajistit několik desítek akcí včetně distribuce a technického zabezpečení.

Období realizace

2018

Délka realizace

-

Typ služby

Food

Rozsah služby

Česká republika

Oslovených lidí

+100 000

Efekt kampaně

zajistit promo tým

Zadání kampaně

Našim úkolem bylo zajistit 62 akcí pro společnost Coca-Colu. Na akcích bylo potřeba zajistit a kontrolovat provoz skákacích hradů, horolezeckých a dalších simulátorů včetně samotné distribuce a zajištění technického zabezpečení.

Součástí zajištění akcí byl samozřejmě prodej a příprava objednávek přímo s odběrateli. Akce měly probíhat například na festivalech, koncertech, sportovních utkání, na prodejnách, konferencích a další.

 

Výsledek kampaně

Podařilo se nám obstarat všech 62 akcí, na kterých se podílelo více než 160 promotérů a hostesek, kteří na akcích strávili více než 2 000 hodin.

Akce jsme úspěšně uspořádali například na prodejnách COOP, JIP. Také na SázavaFest, dětský den Barrandov, Mistrovství světa v hokeji, MČR v beach volejbale a dalších. Celkem se vypilo přes milion litrů Coca-Cola nápojů

Vyjádření klienta

Galerie