BAUHAUS

Společnost BAUHAUS je tradičním místem, kam přichází milion zákazníků nakoupit vše potřebné pro dílnu, dům i zahradu. Tady nakoupíte vše potřebné na jednom místě, ušetříte nejen čas, ale také peníze a starosti. Našim zadáním bylo zajistit dětský koutek na prodejnách.

Období realizace

2018

Délka realizace

-

Typ služby

Event & Sales Promo

Rozsah služby

Česko & Slovensko

Oslovených lidí

-

Efekt kampaně

Zajistit promo tým

Zadání kampaně

Úkolem bylo zajistit dětský koutek (Kids Club) na 9 prodejnách Bauhaus, 8 prodejen v České republice a 1 prodejna na Slovensku.

Animátorky v dětském koutku pomáhají dětem při plnění různých úkolů, jako je malování přáníček, navlékání náramků, malování draků a mnoho dalšího. V neposlední řadě pomáhají s registrací rodičů do aplikace KidsClub na tabletech.

Výsledek kampaně

Během roku jsme zajistili celkem 5 akcí na všech prodejnách Bauhaus v České republice a na prodejně v Bratislavě. Na každou prodejnu jsme vždy dodali dvě hostesky, které se v roli animátorek věnovaly jak dětem, tak i rodičům.

Efektem kampaně tedy bylo zajistit kvalitní promo tým, který bude důsledně plnit úkoly animátorů v dětském koutku. Výsledkem je dlouhodobá spolupráce se společností Bauhaus, která trvá až dodnes.

Vyjádření klienta