Martin Klimeš personálním ředitelem Promoteri.eu

Chcete se dozvědět více o našich službách nebo se jednoduše poradit? Využijte kontakt nebo se zastavte k nám do kanceláře na kavu.

Role ředitele lidských zdrojů agentury Promoteri.eu se ujal Martin Klimeš (44 let). Na nově vzniklém postu je zodpovědný za řízení HR procesů, vedení týmu HR a jeho agendy.

Martin Klimeš se personalistice na různých pozicích věnuje již více jak 15 let. V tomto rychle se měnícím dynamickém prostředí dosáhl v posledních letech úspěchů v několika zavedených společnostech, stejně jako u start-upových firem, kde nastavoval strategická řízení a zaváděl HR procesy. Má také bohaté zkušenosti s personálním marketingem.

V agentuře Promoteri.eu čeká Martina restrukturalizace HR týmu a vybudování efektivního náborového oddělení, které bude splňovat nároky dnešní doby a mladých uchazečů. Zaměří se také na zavedení pokročilých druhů školení a implementuje stabilizační procesy. Na svém postu je zodpovědný za vedení, řízení a školení zaměstnanců, týmů, metodiku, coaching, on-boarding, náborové procesy, nastavování a řízení dokumentace, zavádění systémů a za regionální finanční výsledky a rentability projektů.

„Jsme silný hráč na poli dodavatelů prověřených lidských zdrojů v podobě hostesek a promotérů, a proto je pro nás role personálního ředitele klíčová. Je to právě Martin, který musí umět ,zkrotit´ nejen našich víc jak 14 200 registrovaných brigádníků, ale také motivovat interní agenturní HR tým. Díky své praxi má k tomu všechny předpoklady, což ostatně dokazuje od prvního dne, kdy nastoupil,“ řekl Vít Krčmář, jednatel agentury Promoteri.eu.

Před příchodem do společnosti Promoteri.eu působil Martin Klimeš v konzultační společnosti Pro-Temp, kde se jako Business Development Manager podílel na identifikaci a rozvoji obchodních vztahů a příležitostí v HR segmentu. Martin vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy se zaměřením na andragogiku a profilací personálního řízení. Je inovativní a rád pracuje s novými technikami nebo technologiemi. Miluje cestování, sport a tančí salsu.

Další informace vám sdělí:

Pavel Gregor
PR / Marketing Manager
Mobil: +420 775 196 669
e-mail: pavel.gregor@promoteri.eu

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích