Kdo jsme?

Od roku 2006 propojujeme skvělé lidi s vašimi značkami. Pomáháme Vám na akcích, kde hraje prim krása a ochota k akcím na retailu, kde vládnou čísla. To vše od velkých po malá města na území ČR a SR. Zajišťujeme pro Vás personál dle nejrůznějších požadavků pro pomoc s naplňováním nejambicióznějších plánů a cílů, které máte. Je nám ctí vám stát po boku.

0
Na ČR / SK Trhu
0
Klientů & partnerů
0
Rok založení
0
Realizovaných akcí
0
Kontaktů v databázi

Jak šel čas

Rosteme a rozšiřujeme se

V roce 2023 stále rosteme. Postupně rozšiřujeme náš tým o obchodní zástupce a pracovníky na vedoucích pozicích a ty nejpotřebnější, tedy náboráře. Zajišťujeme velké množství hostesek a promotérů na Majálesy, finále Konferenční ligy UEFA v Praze a další vybrané akce. Pracujeme na doladění webu a navazujeme spolupráci s platformou Advanto, pomocí které hostesky a promotéři dostávají mzdy do dvou dnů po akci/směně.

2023

Začátek něčeho velkého

Od 1.1. 2022 fungujeme v České republice pod novou společností PROSPECTORS s.r.o., ale obchodní značkou jsou stále PROMOTERI.EU. Díky našim stálým klientům se nám podařilo nejen překonat covidové období, ale také znovu prosperovat a růst. Naše hostesky a promotéři tak byli znovu vidět po celé České republice i na Slovensku!

2022

Nová naděje

Rok 2021 byl pro všechny velmi náročný. Celosvětová pandemie COVIDu, a s ní spojená vládní opatření, měla v mnohých případech na segment služeb fatální dopad. Bohužel došlo i na nás, a tak jsme byli nuceni změnit vlastnickou strukturu a začít znovu bojovat s novou nadějí, že v dalších měsících se vše vrátí do normálu a budeme moci znovu naplno uspokojovat potřeby našich klientů.

2021

Aplikace PromoNow dokončena

Rok 2020 si bude většina veřejnosti pamatovat jako rok COVIDový, pro nás však byl zlomový v dokončení mobilní aplikace PromoNow. Aplikace bude sloužit primárně promotérům a hosteskám, těžit z ní však budeme také my a naši klienti. Naše databáze obsahuje více než 21 500 kontaktů.

2020

Obsazujeme akce na 97%

Děláme maximum pro spokojenost našich klientů, proto chceme, aby jejich akce dopadly co nejlépe. Podařilo se nám držet obsazenost akcí na 97% a míříme ještě výše. Databáze má přes 18 500 brigádníků, na Instagramu jsme se dostali přes 2000 sledujících. Podařilo se nám získat programátora, který, ve spolupráci s Court of Moravia, pracuje na aplikaci pro naše hostesky a promotéry.

2019

Zajímavá partnerství

Navázali jsme nová partnerství s institutem GrowJOB, s Majálesem a ISICem, projektem Mavimi nebo s Aliancí pro mladé. Prohloubili jsme spolupráci s Court of Moravia a nadále spolupracovali s Profesií nebo aplikací QuickJobs. Díky těmto aspektům jsme se dostali do ještě většího povědomí společnosti. Naše databáze již přesáhla hranici 16 000 spolupracovníků.

2018

Systém a růst komunity

Přešli jsme plně na jediný on-line systém pro řízení všech našich zakázek a lidí. Obsahuje v sobě všechny dosavadně námi odděleně používané systémy. I díky tomu jsme tak rychlejší, levnější, přesnější no prostě efektivnější! Počet profilů našich spolupracovníků v databázi přesáhl hranici 14 500 a facebooková stránka má 3 500 fandů.

2017

Firemní automobilová flotila

Náš autopark se rozrostl o čtyři vozidla a všechna jsme převlíkli do našich firemních barev. Díky dodávce máme možnost převážet více a objemnější promomateriály. V minulém roce jsme spustili nové rozhraní našeho merchandisingového systému a letos přidali chatovací rozhraní – rychleji propojuje klienty s merchandiséry.

2016

Změna firemní identity

Stupeň profesionalizace promotérů a hostesek je vyjádřena barevnými odznáčky. Změnili jsme firemní identitu obnášející restart webu a loga. Přestěhovali jsme se do nových kanceláří. Zavedli jsme nový CRM a otevřeli pozici Qualitymanagera. Nově pracujeme pro Western Digital a 3D Vision.

2015

Zavedli jsme KPI kritéria

Promotéři a hostesky mají v naší agentuře jasně stanovená a měřitelná KPI kritéria, za jejichž plnění získávají body. Naše facebooková komunita překonala hranici 2 000 fanoušků. Získali jsme nové klienty (OC Palladium, Mladá Fronta, Panasonic, Brother, KasperskyLab)

2014

Nový informační systém webu

Náš web dostal novou tvář a rozšířili jsme funkce našeho informačního systému. Užitek z toho mají naši klienti, kteří si toho cení. Zahájili jsme spolupráci s novými partnery (LG, Rudolf Jelínek, Puschkin, Coca-Cola, Black &Decker, OC Černý Most).

2013

Založení společnosti s.r.o.

Pomohli jsme s podporu prodejů i partnerům mimo ICT a elektroniku (Corny, Sunarka, Natelo atd.). Zahájili jsme spolupráci s dalšími partnery (Diskus, Verbatim, OC Chodov). Zajistili jsme rozsáhlé produktové školení Epson prodejců sítě Datart.

2012

Rozrostli jsme se na 3 600

Naše databáze čítá přes 3 600 promotérů a hostesek. Restrukturalizovali jsme naše postupy a posílili oporu našich partnerů (Epson, Samsung, Apple, Keting, FTM Communications).

2011

Online monitoring

Využili jsme naše zkušenosti a vybudovali promotérské sítě k dlouhodobým akcím na podporu prodeje. Zavedli jsme pro naše klienty službu Online monitoring (Samsung, Epson, 3D TV, Keting).

2010

Založení pobočky na Slovensku

Založili jsme slovenskou pobočku a organizovali velké společné česko-slovenské kampaně (Samsung, Windows, Belkin, Comfor, Epson, Logitech, nVidia, Samsung, TomTom, Sony VAIO).

2009

Klienti se mohou spolehnout

Stali jsme se stabilní oporou našich klientů a dodali jsme promotéry a hostesky na akce a události všech různých podob (AT Computers, nVidia, Asus, Samsung, TomTom, Sony VAIO).

2008

Překročili jsme hranici 1 600

Naši promotéři se účastnili největších veletrhů a akcí v ČR (Comfor, Samsung, AT Computers, nVidia, Logitech, T-mobile, Toshiba, Intel atd.). Počet profilů našich spolupracovníků v databázi přesáhl hranici 1 600.

2007

Začátek

Začali jsme jako promotéři, kteří viděli dlouhodobý dopad na osloveného zákazníka. Prvním projektem se stal ASUS Roadshow, kdy jsme uspořádali sérii eventů v pět městech v České a Slovenské republice.

2006