PERSONÁL NA ROADSHOW ZAHRADNÍ TECHNIKY

březen - srpen 2024
180 Kč/hod + cestovné

Hledáme šikovné a spolehlivé hostesky a promotéry na roadshow po hobbymarketech v České republice. V rámci roadshow se bude prezentovat zahradní technika, ke které proběhne také povinné osobní zaškolení. Stavíme 4 týmy pro vybrané lokace v České republice.

Projekt startuje pro první kraj již na konci března a běží až do srpna. Na každý kraj potřebujeme ideálně 1 tým, max 2 týmy, kteří by se prostřídali. Tým na prodejně je vždy muž + žena. Tým objede celou uvedenou lokaci v kraji.

Obecné informace:
Termín: březen – srpen 2024
Pracovní doba: pátek 11:00 – 17:00; sobota 10:00 – 16:00
Náplň práce: předváděcí akce zahradní techniky
Odměna: 180 Kč/hod + 5,6 Kč/km cestovné

Termíny a lokace:
– tým MS kraj (Frýdek-Místek, Ostrava, Zlín) + Olomouc – 29.-30.3., 5.-6.4., 12.-13.4., 19.-20.4., 26.-27.4.
– tým JM kraj (Brno) + Svitavy – 3.-4.5., 10.-11.5., 17.-18.5., 24.-25.5.
– tým SČ kraj (Hradec Králové, Mladá Boleslav, Modřany, Beroun) + Severní Čechy (Liberec) – 31.5.-1.6., 7.-8.6., 14.-15.6., 21.-22.6., 28.-29.6.
– tým Západní (Cheb, Plzeň) a Jižní Čechy (České Budějovice) – 5.-6.7., 12.-13.7., 19.-20.7., 26.-27.7., 2.-3.8., 9.-10.8.

Požadavky: osobní účast na školení v Modleticích ve dvou vlnách – 29.2. pro první dva týmy, pro zbylé týmy v květnu

Dále potřebujeme vědět, zda vlastníte nebo máte k dispozici vůz typu – WV Transporter, MB V-Klasse, Fiat Ducato L2-H1.
Týmy budou s sebou na prodejny převážet zboží.

POZOR! U nás máte možnost vyplacení až 60% výplaty již do dvou dnů po skončení akce nebo směny přes platformu Advanto!

V případě zájmu se neváhejte hlásit!
Váš tým, Promoteri.eu