GrowJOB fest nabídne aktuální témata z oblasti osobního rozvoje

Chcete se dozvědět více o našich službách nebo se jednoduše poradit? Využijte kontakt nebo se zastavte k nám do kanceláře na kavu.

Jak se úspěšně bránit manipulaci? Co konkrétně dělat pro lepší soustředění při práci? Jak lépe řešit konflikty? Či jak zavést do svého života minimalismus? To jsou jedny z témat online konference osobního rozvoje GrowJOB FEST, kterou pořádá institut GrowJOB, a která se koná již v neděli 1. srpna. Připojte se taky! To nejlepší z témat GrowJOB Institute v jeden den? To je GrowJOB Fest, online konference, která se koná v neděli 1. srpna od 17:00. Jedno odpoledne, 7 řečníků a témata, která aktuálně hýbou světem osobního rozvoje. Řečníci Vám během pěti hodin vám předají nejaktuálnější poznatky, které můžete rovnou aplikovat ve svém každodenním životě pro zlepšení návyků a dovedností.  Mezi nimi nebude chybět například Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace, který se zaměří na téma Minimalismus pro lepší život. Barbora Vacková, zakladatelka a pořadatelka konference Leadrship Brno, probere téma Každodenní refresh – proč a jak dobíjet své baterky? Nebo Lukáš Havránek, který odpoví na otázku Permanentní dostupnost jako zabiják efektivity a jak z ní ven? To vše a mnohé další najdete na: https://fest.growjob.com/ 

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích