Pyrocar Fair 2023 - Blog/News

Pyrocar Fair 2023

On Friday, 18th August and Saturday, 19th August, the Pyrocar fair took place, the largest meeting of fire trucks in the Czech Republic. It is an opportunity to promote and sell products not only for firefighters and rescue workers, the event also includes a fair focused on firefighting equipment and much more.

For our client MOTO – TRUCK we provided two of our hostesses. They were in charge of manning the booth, communicating with visitors, preparing coffee and simple tasks related to this trade fair. On Friday they worked from 13:00 to 20:00, on Saturday from 10:00 to 20:00. Both hostesses enjoyed the event very much and rated it positively, as did the client.

Chcete se dozvědět více o našich službách nebo se jednoduše poradit? Využijte kontakt nebo se zastavte k nám do kanceláře na kavu.

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích