Zelená je dobrá aneb zúčastnili jsme se Cannafestu 2022 - Novinky

Zelená je dobrá aneb zúčastnili jsme se Cannafestu 2022

Předminulý týden , ve dnech 4.11. – 6.11. 2022, se v Praze Letňanech konal Cannafest, a my jsme byli u toho. Naše hostesky pomáhaly u stánků jednotlivých vystavovatelů z různých koutů světa, kde prezentovaly a nabízely návštěvníkům veletrhu jejich produkty. Letos se jednalo již o 12. ročník této akce!

Cannafest je největší mezinárodní veletrh konopí a léčivých bylin. Veletrh probíhal od pátku do neděle a návštěvníci mohli vidět širokou nabídku pěstební techniky, hnojiv, semen či vaporizérů. Nechyběla ani konopná kosmetika, potraviny a textil. Součástí veletrhu byly také odborné konference, který byly pro návštěvníky s platnou vstupenkou zdarma.

Sháníte brigádu nebo jste firma a potřebujete dosadit hostesky na prezentaci vašich výrobků a společenské akce? V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. 734 892 981.

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích