11. ledna 2018 //

Využijte významné osmičky v letošním roce

Vstoupili jsme do roku, který má pro naši republiku velký význam. Letos uplyne sto let od založení první Československé republiky a půl století invaze sovětských okupantů. K tomu se přidávají i další významné události spojené s osmičkou. Píše se rok 2018 a je na to zapotřebí myslet.

Osmička na konci letopočtu pro Česko v historii často znamenala zkáze i naděje. Z numerologického hlediska je osmička navíc nejmocnější ze všech čísel – symbolizuje peníze, ambice a vůli. Pojďte toho tedy využít.

Pokud jste doteď odkládali svá rozhodnutí, ať už soukromá či pracovní, je ten pravý čas je začít plnit. Platí to i o byznys plánech. Zkuste tak konečně vyzkoušet např. sales promotion, poznejte výhodu hostesek, nastartujte ještě více svůj obchod a buďte více vidět za prokazatelné ROI.

Pořiďte formou profesionálního pronájmu lidských zdrojů další ruce a nohy do svého týmu, když nestíháte, máte nemocné lidi, či potřebujete krátkodobou či dlouhodobu výpomoc. My vám to zprostředkujeme a nabídneme proškolené profeisonály. Kontaktujte nás na info@promoteri.eu, tel: +420 800 225 227, či prostřednictvím formuláře a my se s vámi rádi potkáme třeba u dobré kávy.

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů