Sesderma je kouzelná - Novinky

Sesderma je kouzelná

V listopadu loňského roku jsme zahájili spolupráci s firmou Sesderma. Zajišťujeme pro ně naše promotérky na brněnské pobočky Chytrých lékáren, které ve vybraných termínech promují kosmetické výrobky pro ženy, ale také pro muže. V lednu jste nás mohli zastihnout hned 8 krát. Podobný počet termínů očekáváme také v dalších měsících.

Sesderma je inovativní dermokosmetika, jejíž produkty jsou založeny na objevech světové dermatologie a geno kosmetiky. Tato španělská značka určuje trendy v moderní péči o pokožku, její produkty jsou maximálně účinné a na kontě má řadu prestižních ocenění.

Naše promotérky vám na prodejnách lékáren představí produkty značky Sesderma a také vám pomohou se samotným výběrem. Samozřejmě máte možnost si produkty na místě vyzkoušet.

Sháníte brigádu nebo jste firma a potřebujete dosadit hostesky na prezentaci vašich výrobků a společenské akce? V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. 734 892 981.

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích