Sales promotion Epson 2012 expanduje - Novinky

Sales promotion Epson 2012 expanduje

Agentura Promoteri.eu, která zajišťuje Sales promotion Epson 2012 hlásí další expanzi. Z obvyklých víkendových promodnů v řetězcích na území ČR (Electroword, Datart, Makro Cash & Carry) a SR (Nay Elektrodom a nově také Electroworld) se akce rozšiřuje na speciální promo stánky sítě prodejen Comfor.

Na těchto stanovištích jsou promotéři přítomni každý den v týdnu. Kromě ukázkového tisku fotografií a dokumentů je zde možné zkusit samotné ovládání tiskárny a třeba také propojení mobilního telefonu s tiskárnou. Zajímavý koncept podpory prodeje ještě pro hosty doplňuje soutěž s názvem „Tiskněte na Vánoce s Epsonem“ o tiskárny značky Epson.

Svým záběrem se Sales promotion Epson rozhodně řadí k těm největším probíhajícím na území ČR a SR. Lze na ni narazit v 61 prodejnách ve 20 městech ČR a SR. Celkově je do akce zapojeno přes 70 promotérů, kteří v jednotlivých obchodních střediscích zákazníky seznamují až s osmi modely tiskáren Epson a jejich příslušenstvím. Kampaň je prozatím plánována do konce letošního roku. Ve více než 1 000 promodnech bude odpromováno přes 10 000 hodin. Hlavním cílem kampaně i nadále zůstává rozšiřování povědomí o značce Epson, kompletní představení produktových řád a technologií tiskáren Epson.

Prezentace tiskáren se dočkala rozšíření na základě dobrých výsledků v září a říjnu. „Zahájením kampaně došlo opět k markantnímu navýšení prodejů, což vedlo doslova k vybílení regálů s tiskárnami Epson z loňské série. V současnosti by již však ve všech námi obsazených obchodech měly být dostupné tiskárny z nové produktové řady Epson,” řekl Vít Krčmář, CEO společnosti Promoteri.eu.

Nejprodávanější kategorie domácích inkoustových tiskáren Epson nese nyní označení XP. Tiskárny z této řady jsou designově velmi povedené. Pozornost na sebe upoutávají o 39 % menšími rozměry ve srovnání s předchozími modely. Dále se mohou pochlubit zdokonalenými, případně úplně novými funkcemi jako Wi-Fi direct, iPrint, Apple AirPrint, Email nebo Google Cloud Print. Rozrostla se také flotila tiskáren pro velkoobjemový tisk z produktové řady L (CISS). Nově je v této kategorii tiskáren s plnitelnými vysokokapacitními zásobníky nabízeno 6 modelů. Ve vybraných obchodech budou moci zákazníci nově také na tiskárny pro domácí a kancelářské použití z řady WorkForce.

Další informace vám sdělí:

Pavel Gregor 
PR / Marketing Manager 
Mobil: +420 775 196 669
e-mail: pavel.gregor@promoteri.eu

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích