5. října 2018 //

RunCzech a Bauhaus KidsClub – největší akce měsíce září

Máme začátek měsíce října, podzim už je v plném proudu a my můžeme bilancovat uplynulý měsíc. V souhrnu vybraných akcí za měsíc září, se takřka vracíme ke staré známé klasice.

Běžecká série RunCzech
V září se po menší pauze znovu rozběhla běžecká série RunCzech. Konkrétně se jednalo o závody Birell Grand Prix Praha a půlmaraton v Ústí nad Labem. Na obou akcích se vystřídalo více než 50 našich hostesek a promotérů a obě akce se vydařily, ke spokojenosti jak nás, tak účastníků, tak i klienta. Poslední akce RunCzechu v letošním roce se bude konat již tento víkend v Liberci a my doufáme, že proběhne minimálně stejně úspěšně jako ty, které proběhly doposud.

Bauhaus KidsClub
Druhou velkou akcí měsíce září, byla akce Bauhaus KidsClubu, konkrétně Drakiáda. Na prodejnách Bauhausu v Praze, Brně, Liberci, Plzni, Českých Budějovicích a Bratislavě se představilo celkem 16 našich hostesek, které pomáhaly, v roli animátorek, dětem s malováním draků. Bližší informace o celé akci, včetně fotogalerie, naleznete zde: http://prmt.eu/v4o9za.

V neposlední řadě bychom chtěli opět upozornit, že stále probíhá nábor na promo elektroniky Epson na vybraná města ČR i SR. Momentálně obsazujeme termín 18.-20.10. i takových oblastech jako České Budějovice, Pardubice, Náchod, Strakonice, Třebíč, Jindřichův Hradec, Mladá Boleslav, Žatec, Prešov, Prievidza či Poprad. Pro přihlášení a více informací následujte tento odkaz: http://prmt.eu/abrn6u.

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů