RAJAPACK – Evropská špička v balení - Novinky

RAJAPACK – Evropská špička v balení

V březnu a září tohoto roku jsme natáčeli promo videa pro společnost Rajapack. První natáčení proběhlo v Praze na výstavišti při příležitosti veletrhu Czech Online Expo 2022. Druhé video jsme točili přímo ve společnosti Rajapack v Praze, kde šlo o představení společnosti.

Společnost RAJA nabízí nejširší sortiment obalů, zabývá se jejich výrobou a samotnou distribucí. Rovněž je evropský lídr v oblasti spotřebního materiálu a vybavení pro firmy. Společnost na trhu působí již 65 let, vlastní 26 společností a to v 19 evropských zemích.

O tvorbu se postaral náš videomaster Miroslav Fišar a na výsledek se můžete podívat na kanálu youtube zde: https://www.youtube.com/watch?v=tRmUH9Pl_5E

Sháníte brigádu nebo jste firma a potřebujete dosadit hostesky na prezentaci vašich výrobků a společenské akce? V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. 734 892 981.

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích