Propagaci kamer Panasonic zajišťují Promoteri.eu - Novinky

Propagaci kamer Panasonic zajišťují Promoteri.eu

Agentura Promoteri.eu zahajuje v těchto dnech podporu prodeje digitálních videokamer pro společnost Panasonic. Sales promotion bude prozatím probíhat na pěti prodejnách Electroworld v Praze, Brně a Plzni.

Promotéři mají za úkol poskytovat informace o konkurenčních výhodách výrobků a produktů Panasonic, zlepšit povědomí o značce a seznámit zákazníky s nejnovějšími technologiemi společnosti Panasonic. Celá kampaň je zaměřena zejména na vyšší řadu videokamer. Jeden z nabízených modelů s označením Panasonic W850 nabízí vychytávky ve stylu dvojité kamery, systému čoček se čtyřnásobným ovládáním, pěti osou stabilizaci obrazu nebo například nerušivé infračervené natáčení pro záběry v absolutní tmě.

Promoteri.eu působí v ČR a SR od roku 2006. Jsou regionální agenturou společnosti Coca – Cola pro rok 2014. Od začátku roku Promoteri.eu také úspěšně zajistili akce pro firmy jako LG, TP-Link, Verbatim nebo například Rudolf Jelínek.

Další informace vám sdělí:

Pavel Gregor 
PR / Marketing Manager 
Mobil: +420 775 196 669
e-mail: pavel.gregor@promoteri.eu

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích