Profesionální výkony promotérů hlídá speciální motivační systém - Novinky

Profesionální výkony promotérů hlídá speciální motivační systém

V promotérském odvětví nastává revoluce. Agentura Promoteri.eu se rozhodla zakročit a bojovat za profesionalizaci promotérů, jejichž pracovní náplní je podpora prodeje. Chce skoncovat s nekompetentními promotéry na předváděcích akcích, kteří o produktu nebo službě nevědí zdaleka tolik, aby je dokázali profesionálně nabídnout osloveným potenciálním zákazníkům. 

Nově zavedený pětisložkový motivační systém v agentuře Promoteri.eu sleduje jednotlivé výkony promotérů a hostesek. Na jejich základě je promotérům stanovena mzda, která se skládá ze:

  1. základního platu;
  2. pohyblivé části vymezené klíčovými ukazateli výkonnosti (tzv. KPI indikátory);
  3. hodnosti;
  4. bonusů za prodej;
  5. soutěže o tři nejlepší promotéry v daném měsíci. 

Na přípravě motivačního systému se podílela Masarykova univerzita v Brně.

Motivační systém

Promotér má v agentuře Promoteri.eu jasně stanovená a měřitelná KPI kritéria, za jejichž plnění získává body a následně vyšší hodnost. V případě neplnění kritéria KPI jsou mu udělené body odebírány. Jednotlivé hodnosti promotérů vyjadřují barevně odlišené odznáčky – Expert (modrý), Professional (oranžový), Junior (bílý). Svým partnerům chceme poskytovat dobře motivované a disciplinované promotéry, kteří podávají za všech okolností nejlepší výkony. Odznáčky jsou vhodným hodnotícím kritériem. Již nyní s nimi máme velmi dobrou zkušenost, protože na základě jejich viditelnosti jsou promotéři mezi sebou motivováni k profesionálnímu růstu a soutěživosti,“ řekl Vít Krčmář, CEO společnosti Promoteri.eu.

Bonusy za prodej a soutěže

Neméně podstatnou částí motivačního systému je bonusová složka, která své uplatnění najde v případě prodejních akcí, a tvoří ji odměny, jež promotér získá na základě reálně prodaných produktů. Pomyslnou třešničkou na dortu v hodnocení je motivační soutěž. Na základě hodnoty uzavřených prodejů v kalendářním měsíci tři z promotérů získají speciální odměny. „Pevně věřím, že tento systém nám přinese nejen větší kredibilitu, ale stanoví i nové úrovně pro profesionalizaci

promotérského byznysu v České republice. To se může podařit jedině zavedením propracovaného odměňovacího systému, který klade důraz na dodržování pracovních úkolů, dodal Vít Krčmář.

Další informace vám sdělí:

Pavel Gregor 
PR / Marketing Manager 
Mobil: +420 775 196 669
e-mail: pavel.gregor@promoteri.eu

 

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích