Praha se stala novou centrálou agentury Promoteri.eu - Novinky

Praha se stala novou centrálou agentury Promoteri.eu

Jeden z největších dodavatelů profesionálních hostesek a specializovaných promotérů na českém a slovenském trhu se přestěhoval do nových provozních prostor. Po deseti letech zaměstnanci agentury Promoteri.eu opustili moravskou metropoli a začátkem podzimu zamířili z Brna do Prahy. Za stěhováním stojí růst firmy, jejíž tržby se meziročně zvýšily o 22 procent.

Plánovaná expanze souvisí s novou strategií firmy a týká se mimo jiné i navýšení počtu zaměstnanců. Promoteri.eu nově sídlí v libeňské budově na ulici Turnovská 441/8. V ní se zaměří zejména na uspokojení stále větší poptávky po hosteskách a promotérech nejen v Česku, ale i na Slovensku. „Stejně jako se mění složení našich klientů, měníme se i my. Jsme pružná firma, která se svým klientům dokáže přizpůsobit. Řada z nich má centrálu právě v Praze anebo zde jejich lidé nejčastěji působí a my jsme jim chtěli být doslova po ruce,“ komentoval změnu sídla Vít Krčmář, CEO společnosti Promoteri.eu.

Při hledání nové centrály byly kladeny nároky zejména na dopravní dostupnost, blízkost MHD a hlavně účelnost prostor. Ty agentuře slouží nejen jako zázemí pro zaměstnance, ale také jako skladovací prostory pro uchování promomateriálů klientů potřebných pro uskutečnění a odbavení zajišťovaných akcí.

„Aktuálně pracujeme na významném rozšiřování záběru našeho podnikání, na dalším zkvalitňování služeb zákazníkům a nabíráme nové specialisty. Stávající prostory pražské pobočky nám byly malé. Pevně věřím, že se nám v novém sídle bude dařit naše plány uskutečňovat a že se v nich zaměstnancům bude líbit,“ dodal Vít Krčmář.

Agentura Promoteri.eu má kromě centrály v pražské Libni ještě další dvě pobočky. Jedna se nachází v původním brněnském sídle na ulici Klíčova a druhá na Slovensku v bratislavské ulici Stachanovská. Moderní technologie však umožňují pracovat odkudkoliv, takže agentura má zároveň své koordinátory zastoupené ve většině krajských měst.

Další informace vám sdělí:

Pavel Gregor 
PR / Marketing Manager 
Mobil: +420 775 196 669
e-mail: pavel.gregor@promoteri.eu

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích