Personálie: Jaromír Drdla a Eva Vandová - Novinky

Personálie: Jaromír Drdla a Eva Vandová

 Agentura Promoteri.eu během podzimu přivítala ve svých řadách dvě nové posily. Na post Merchandising Chiefa nastoupil Jaromír Drdla a pozici Trainer zastává Eva Vandová.

Jaromír Drdla, nový Merchandising Chief, vede merchandisingové týmy na území České a Slovenské republiky. Je zodpovědný za celou agendu – od objednávky až po odevzdání výsledků. Do společnosti přišel z pražského domova dětí a mládeže Spirála. Dlouhá léta vedl volnočasové aktivity pro dva dětské domovy a pracovalo pod ním více než dvacet podřízených. Předtím působil jako strážník městské policie v Kyjově. Studoval cestovní ruch a pedagogiku. Ve svém volném čase řídí jako rozhodčí fotbalová a futsalová utkání a věnuje se i tréninku florbalu.

Nově vzniklý post Trainer obsadila Eva Vandová, která má s touto pozicí několikaleté zkušenosti. V případě agentury Promoteri.eu má na starost školení všech zaměstnanců, kteří se pohybují na akcích klientů. Pečuje rovněž o to, aby lidé z agentury dokázali zastoupit klienty pokud možno stejně, jako by se prezentovali oni sami. Různým druhům školení se věnovala více jak pět let na svém předchozím působišti v Kooperativě. Předtím pracovala jako účetní v daňové a účetní kanceláři NN a také v marketingovém týmu Makra. Svůj volný čas věnuje rodině, zejména své roční dceři. Je členkou sboru dobrovolných hasičů, ráda vaří a pečuje o dva labradory.

Další informace vám sdělí:

Pavel Gregor 
PR / Marketing Manager 
Mobil: +420 775 196 669
e-mail: pavel.gregor@promoteri.eu

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích