Můj Obchod oficiálně otevřen - Novinky

Můj Obchod oficiálně otevřen

V rámci naší spolupráce se společností Makro se naše hostesky letos zúčastnily otevírání prodejen Můj Obchod.

První otevření bylo v Moravské Třebové, druhé otevření proběhlo v Dolních Domaslavicích a poslední slavnostní otevření se uskutečnilo v Pardubicích, kdy se jednalo o jubilejní 600. otevření prodejny v České republice! Také se uskutečnily dvě konference s dodavateli tohoto řetězce, kde byla rovněž zapotřebí pomoc našich hostesek.

Náplň práce hostesek spočívala v asistenci při slavnostním přestřižení pásky, přípravě a následném rozdávání ochutnávek, rozdávání letáčků a zvaní lidí k návštěvě prodejny. Na konferencích pak hostesky měly na starost vítání a navigování návštěvníků, pomoc s přípravou nápojů a občerstvení a nebo také práci v šatně.

Sháníte brigádu nebo jste firma a potřebujete dosadit hostesky na prezentaci vašich výrobků a společenské akce? V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. 734 892 981.

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích