Medvěd Puschkin se chystá navštívit bary po celé ČR - Novinky

Medvěd Puschkin se chystá navštívit bary po celé ČR

Společnost Rudolf Jelínek, jež je oficiálním distributorem alkoholových nápojů od firmy Berentzen, rozšiřuje spolupráci s agenturou Promoteri.eu.

Promoteri.eu již úspěšně realizovali podporu prodeje vodky Puschkin na jarních Majálesech a dosavadních klubových eventech Evropa 2 Live! Puschkin tour 2013.

Nově bude kampaň cílena na návštěvníky vybraných barů po celé ČR. Puschkin team, který je tvořen hosteskou a promotérem v realistickém kostýmu medvěda, bude v rámci zábavních soutěží rozdávat vzorky Puschkin Time Warp. „Kombinace krásné hostesky a pro naše zeměpisné šířky divoce vyhlížejícího medvěda sklízí u hostů úspěch. Jsme rádi, že společnost Rudolf Jelínek ocenila dosavadní výsledky kampaně a vybrala si nás i pro svoje další marketingové aktivity, “ říká majitel agentury Promoteri.eu Vít Krčmář.

Tour plán je připraven do konce roku 2013.

Další informace vám sdělí:

Pavel Gregor 
PR / Marketing Manager 
Mobil: +420 775 196 669
e-mail: pavel.gregor@promoteri.eu

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích