Martin Klimeš personálním ředitelem Promoteri.eu - Novinky

Martin Klimeš personálním ředitelem Promoteri.eu

Role ředitele lidských zdrojů agentury Promoteri.eu se ujal Martin Klimeš (44 let). Na nově vzniklém postu je zodpovědný za řízení HR procesů, vedení týmu HR a jeho agendy.

Martin Klimeš se personalistice na různých pozicích věnuje již více jak 15 let. V tomto rychle se měnícím dynamickém prostředí dosáhl v posledních letech úspěchů v několika zavedených společnostech, stejně jako u start-upových firem, kde nastavoval strategická řízení a zaváděl HR procesy. Má také bohaté zkušenosti s personálním marketingem.

V agentuře Promoteri.eu čeká Martina restrukturalizace HR týmu a vybudování efektivního náborového oddělení, které bude splňovat nároky dnešní doby a mladých uchazečů. Zaměří se také na zavedení pokročilých druhů školení a implementuje stabilizační procesy. Na svém postu je zodpovědný za vedení, řízení a školení zaměstnanců, týmů, metodiku, coaching, on-boarding, náborové procesy, nastavování a řízení dokumentace, zavádění systémů a za regionální finanční výsledky a rentability projektů.

„Jsme silný hráč na poli dodavatelů prověřených lidských zdrojů v podobě hostesek a promotérů, a proto je pro nás role personálního ředitele klíčová. Je to právě Martin, který musí umět ,zkrotit´ nejen našich víc jak 14 200 registrovaných brigádníků, ale také motivovat interní agenturní HR tým. Díky své praxi má k tomu všechny předpoklady, což ostatně dokazuje od prvního dne, kdy nastoupil,“ řekl Vít Krčmář, jednatel agentury Promoteri.eu.

Před příchodem do společnosti Promoteri.eu působil Martin Klimeš v konzultační společnosti Pro-Temp, kde se jako Business Development Manager podílel na identifikaci a rozvoji obchodních vztahů a příležitostí v HR segmentu. Martin vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy se zaměřením na andragogiku a profilací personálního řízení. Je inovativní a rád pracuje s novými technikami nebo technologiemi. Miluje cestování, sport a tančí salsu.

Další informace vám sdělí:

Pavel Gregor
PR / Marketing Manager
Mobil: +420 775 196 669
e-mail: pavel.gregor@promoteri.eu

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích