LG bude ještě více vidět - Novinky

LG bude ještě více vidět

Agentura Promoteri.eu zajistí pro společnost LG, která patří k předním hráčům na trhu se spotřební elektronikou a domácími spotřebiči v tuzemsku, rozsáhlou sales promotion na prodejně Alza.cz v pražských Holešovicích.

Zkušení promotéři z agentury budou návštěvníky prodejny seznamovat s produkty napříč portfoliem LG. Promoakce bude zaměřena na LG Smart TV, 3D kamery a kapesní tiskárnu.

„U LG Smart TV budeme zákazníky seznamovat s funkcemi nabitým ovladačem, který umí vyhledávat na internetu pomocí hlasu, nebo přepínat pomocí pohybu ve tvaru čísla kanálu. V rámci prezentace 3D kamery od LG promotéři předvedou, jak snadno se dá natočit 3D video z dovolené. Jedním z největších lákadel však bude kapesní tiskárna na fotografie. Pouhým dotykem svého mobilního telefonu a tiskárny si zákazníci budou moci vyzkoušet bezdrátový tisk fotografií,“ řeklmVít Krčmář, CEO, Promoteri.eu.

Další informace vám sdělí:

Pavel Gregor 
PR / Marketing Manager 
Mobil: +420 775 196 669
e-mail: pavel.gregor@promoteri.eu

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích