Kreativní odpoledne v Bauhausu - Novinky

Kreativní odpoledne v Bauhausu

Přinášíme vám report z pravidelné akce Bauhaus Kids Club – dětské dílničky, která proběhla minulou sobotu 24.9.2022. Akci organizujeme s naším partnerem, agenturou Keting.

Jedná se o pravidelnou akci, kde si děti vyrábějí kreativní výrobky. Za pomocí našich hostesek si malí kutilové mohli vytvořit náramky z korálků a gumiček nebo vlastního létajícího draka.

Tato oblíbená akce pro děti probíhala ve všech Bauhausech v České republice a také na Slovensku, a to konkrétně v Bauhausu Bratislava. Na každé pobočce byly přítomné 3 animátorky, které dětem připravili kreativní odpoledne. Podívejte se na záznam z tohoto dne.

Potřebujete také na svou akci schopné pracovníky? Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou! Zavolejte nám nebo pošlete poptávku přes naše webové stránky. Máme širokou databázi hostesek a promotérů a nebojíme se ji použít. Budeme se těšit na případnou spolupráci!

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích