Konference Osobní růst jako booster motivace - Novinky

Konference Osobní růst jako booster motivace

V sobotu 18. února se konala konference na téma Osobní růst v pražském Kině Lucerna. Akce byla pořádaná institutem GROWJOB, se kterým máme uzavřené dlouholeté partnerství. Velkou výhodou byla online přístupnost z celého světa.

Konference Osobní růst motivuje své účastníky i lidé ze širokého okolí ke zlepšení vztahů na pracovišti, k lepší práci s emocemi nebo nastavení mysli člověka. Lidé se mohli přiučit v oblasti sebepoznání, v odvaze tvořit, naučit se, jak zkvalitnit svůj spánek nebo si poslechli výživové trendy.

Na tuto společenskou událost jsme zajistili 4 hostesky, které se staraly o registraci účastníků, byly nápomocné v šatnách a vypomáhali s přípravou občerstvení a celou organizací akce.

Sháníte brigádu nebo jste firma a potřebujete dosadit hostesky na prezentaci vašich výrobků a společenské akce? V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. 734 892 981.

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích