K nákupu v OC Chodov dostali i asistenta v obleku - Novinky

K nákupu v OC Chodov dostali i asistenta v obleku

Agentura Promoteri.eu zajistila od 13. 12. do 23. 12. 2012 na české poměry naprosto nevídané služby návštěvníkům OC Chodov v Praze. Kupující mohli využít služeb deseti pohledných asistentů, které oblékl jeden z místních obchodů s byznys oblečením T.M. Lewin.

Usměvaví asistenti pomáhali návštěvníkům s jejich vánočními nákupy (donášeli tašky do auta, nakládali nákupy apod.) a s orientací po obchodním centru. Další náplní jejich činnosti bylo podávání informací o akčních slevách a doprovodném programu obchodního centra. K tomu všemu byla zákazníkům s nákupem nad 4 000 Kč nabídnuta služba VIP Transport. Při tomto servisu byla doprava domů do 15 km od OC Chodov zdarma.

„Zpočátku překvapení návštěvníci OC, kteří tuto službu využili, nešetřili nakonec slovy chvály. Jsme rádi, že jsme u této novinky v ČR mohli být a posunout tak standard nakupování zase o něco výše,” řekl Vít Krčmář, CEO společnosti Promoteri.eu.

Na akci se podíleli také agentury EHOSTESKA (zprostředkování) a Apricot (návrh).

Další informace vám sdělí:

Pavel Gregor 
PR / Marketing Manager 
Mobil: +420 775 196 669
e-mail: pavel.gregor@promoteri.eu

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích