Jsme s vámi již 17 let – PROMOTÉŘI - Novinky

Jsme s vámi již 17 let – PROMOTÉŘI

Hledáte brigádu při studiu, práci na plný úvazek nebo na mateřské dovolené? A nebo pořádáte společenskou akci a potřebujete zajistit hostesky na pomoc při organizaci, přípravě nebo prezentaci vašich výrobků? Pak jsme tu pro vás!

Jsme největší a ryze českou agenturou, která se zaměřuje na přímou podporu prodejů a nabídku brigád. Pro firmy a ostatní podnikatele připravujeme jak společenské akce a eventy, tak také merchandising. Akce zajišťujeme s pomocí našich hostesek a promotérů, kteří svým přístupem zvyšují prodeje výrobků, povědomí o samostatné firmě a především doručují firmám jedinečný zážitek.

Nabízíme široký výběr brigád, na které se lze velice jednoduše přihlásit a získat nejen hezké finanční ohodnocení, ale také bohaté zkušenosti a nové přátelé. Do životopisu si pak naši promotéři a hostesky mohou zapsat pracovní zkušenosti pro společnosti jako jsou třeba Hisense, Epson, Flixbus, DHL, Generali nebo Globus.

Sháníte brigádu nebo jste firma a potřebujete dosadit hostesky na prezentaci vašich výrobků a společenské akce? V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. 734 892 981 nebo se podívejte na naše služby.

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích