Jsme s vámi již 17 let – PROMOTÉŘI - Blog/Novinky

Jsme s vámi již 17 let – PROMOTÉŘI

Hledáte brigádu při studiu, práci na plný úvazek nebo na mateřské dovolené? A nebo pořádáte společenskou akci a potřebujete zajistit hostesky na pomoc při organizaci, přípravě nebo prezentaci vašich výrobků? Pak jsme tu pro vás!

Jsme největší a ryze českou agenturou, která se zaměřuje na přímou podporu prodejů a nabídku brigád. Pro firmy a ostatní podnikatele připravujeme jak společenské akce a eventy, tak také merchandising. Akce zajišťujeme s pomocí našich hostesek a promotérů, kteří svým přístupem zvyšují prodeje výrobků, povědomí o samostatné firmě a především doručují firmám jedinečný zážitek.

Nabízíme široký výběr brigád, na které se lze velice jednoduše přihlásit a získat nejen hezké finanční ohodnocení, ale také bohaté zkušenosti a nové přátelé. Do životopisu si pak naši promotéři a hostesky mohou zapsat pracovní zkušenosti pro společnosti jako jsou třeba Hisense, Epson, Flixbus, DHL, Generali nebo Globus.

Sháníte brigádu nebo jste firma a potřebujete dosadit hostesky na prezentaci vašich výrobků a společenské akce? V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. 734 892 981 nebo se podívejte na naše služby.

Chcete se dozvědět více o našich službách nebo se jednoduše poradit? Využijte kontakt nebo se zastavte k nám do kanceláře na kavu.

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích