6. února 2019 //

Jedinečný zážitek - úniková hra v rozjetém vlaku!

Představujeme vám netradiční privátní teambuilding, o kterém ve firmě budete mluvit ještě dlouho, dlouho, dlouho! Zapomeňte na všechny klasické firemní akce, co jste až doteď zažili. Tohle je o něčem jiném. O luxusu, zábavě, adrenalinu a strachu. Pod naší střechou jsme vymysleli, naplánovali a produkčně do nejmenšího detailu vytvořili dokonalou dech beroucí únikovku pro celou firmu.

Zažijte dva dny a jednu noc v jedoucím vlaku. Vžijte se do role zvláštního agenta ve vládním vlaku jedoucím na jednu z typických jízd a vezoucí delegaci do zahraničí. Nikde nestaví, na vás však je zastavit na palubě tikající biologickou zbraň. Prožijte se svými kolegy (na palubě může být až 100 osob) tajemný příběh plný zvratů. Čeká na vás řešení úkolů a interaktivních hádanek, 6 herců, a to vše v unikátních prostorech speciálně připravené vlakové soupravy, ve které se nachází osm vozů a každý hraje významnou roli.

Tahle party jede až do rána a není pouze o únikovce. Vlak nabízí veškeré pohodlí a luxus a doprovodný program po celou dobu jízdy! Pro spáče nechybí pohodlné lůžkové vozy. A protože hlad neprospívá misi, tak v jídelních vozech se nachází neomezený catering, složený z odpoledního a večerního rautu, snídaně z lokálních surovin, delikátního oběda včetně pitného režimu v podobě nealka, kubánských rumů, vín a dalších ostřejších nápojů. V soupravě je řazen i vůz napěchovaný zábavou a dýdžejem. Aby okamžiky byly zachyceny navždy, je tu originální 3D fotokoutek, fotograf, a připraven bude profesionální videozáznam včetně záběrů z dronu. Chybět nemohou ani krásné hostesky a dárek na rozloučenou. A aby bylo vše dokonalé, zajistíme i branding vlaku!

Zeptáme se na jediné: „Máte na to?“

  • Speciálně řazená vlaková souprava
  • První a jedinečná únikovka v ČR v rozjetém vlaku s interaktivními hádankami
  • 6 herců na palubě umocňující zážitek
  • Luxusní lůžkové vozy
  • Jídelní vozy napěchované jídlem a pitím
  • Bohatý doprovodný program a dárky na rozloučenou
  • Jedinečný teambuilding až pro 100 osob

Přisedněte a zažijte vlak jinak.

Proto neváhejte a ozvěte se na +420 800 225 227 nebo info@promoteri.eu, a my vám únikovku v rozjetém vlaku, která vznikla v agentuře Promoteri.eu, představíme detailně.

Více informací o akci najdete v naší prezentaci.

Chci se stát promotérem – pro více informací volejte na +420 603 192 129

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů