Finále Prezentiády již zítra a pozítří v Brně! - Blog/Novinky

Finále Prezentiády již zítra a pozítří v Brně!

Soutěž Prezentiáda, se kterou spolupracujeme, míří do svého finále. To je na programu již zítra a pozítří na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity. V Grandfinále se představí nejlepší studenti základních a středních škol, kteří do Brna postoupili z krajských kol. Po několika krajských kolech, se soutěž Prezentiáda dočká svého Grandfinále. To bude k vidění ve dnech 25. a 26. dubna v Brně, konkrétně na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity. Ti nejlepší prezentující ze základních a středních škol budou bojovat o skvělé ceny, ale hlavně získají cenné zkušenosti. Na Grandfinále nebudeme chybět ani my, protože jsme jedním z partnerů soutěže. Líbí se nám celý koncept, který vede studenty ke zlepšování prezentačních dovedností, které mohou v budoucnu využít třeba právě při našich brigádách. Dalším partnerem, který Prezentiádu aktivně podporuje, je společnost Epson, se kterou dlouhodobě spolupracujeme.

Chcete se dozvědět více o našich službách nebo se jednoduše poradit? Využijte kontakt nebo se zastavte k nám do kanceláře na kavu.

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích