Epsone instore promotion si dává letní pauzu - Novinky

Epsone instore promotion si dává letní pauzu

Zatím poslední etapa Epson sales promotion, která byla ukončena k poslednímu červnovému víkendu, bude mít od září pokračování. Společnost Epson si pro tuto část svých marketingových aktivit vybrala opět agenturu Promoteri.eu. Stejně jako v předchozích měsících budou zákazníkům představovány nejmodernější modely tiskáren Epson se svým příslušenstvím.

O tom, že tato sales promotion značky Epson bude opět jedna z největších na území ČR a SR, svědčí plánovaný rozsah této kampaně. Podpora prodeje bude probíhat v 80 prodejnách ve 20 městech České a Slovenské republiky. Od září budou mít zákazníci možnost na kampaň narazit v řetězcích Electroword, Datart, Makro Cash & Carry a na Slovensku v obchodních domech společnosti Nay Elektrodom.

Zaměření celé akce je zejména na multifunkční inkoustové tiskárny pro domácí použití. Obecně se tiskárny Epson řadí ke špičkám svého oboru díky rychlosti tisku, samostatným inkoustovým kazetám (zajišťujícím ekonomičnost provozu), rychleschnoucímu voděodolnému inkoustu DURABrite s životností až 200 let a podobně. Dále vyniká například vysoká kvalita a dlouhá životnost fotografií zhotovených na tiskárnách s inkoustem Claria. V minulosti mezi zákazníky oblíbené doprovodné programy „Cash back“ nebo „Létejte s Epsonem“ se dočkají pokračování. Tentokrát se bude jednat o promoakci s názvem „Back to school“. Bližších informací o zmiňované promoakci „Back to school“ a představení nových modelů tiskáren by se zákazníci měli dočkat v průběhu sales promotion.

„Většina promotérů z agentury Promoteri.eu má s prezentací našich tiskáren dlouholeté zkušenosti, které zákazníkovi většinou spolehlivě pomůžou s konečným výběrem tiskárny, který, jak věříme, bude směřovat k přednostem tiskáren Epson. Mnoho kupujících například přichází do prodejny s mylnou představou, že inkoust u inkoustových tiskáren zasychá. Při správném zacházení s tiskárnou a užívání originálních inkoustů Epson však k této situaci vůbec nemusí docházet,“ řekl Michail Dejak, Retail Account Manager CZ/SK Epson.

Novinkou bude od září 2012 podpora aplikace Online monitoring mobilními telefony s operačním systémem Android. Klient agentury bude mít možnost pomocí svého mobilního zařízení zkontrolovat polohu promotéra a prověřit si jeho přítomnost na pracovišti pomocí fotografie pořízené ihned po příchodu promotéra na prodejnu a také nahlížet do celkového reportu z akce.

Další informace vám sdělí:

Pavel Gregor 
PR / Marketing Manager 
Mobil: +420 775 196 669
e-mail: pavel.gregor@promoteri.eu

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích