EPSON – překonejte svou vizi - Novinky

EPSON – překonejte svou vizi

Již několik let se těšíme z naší spolupráce se společností EPSON. Jedná se o jednoho z největších světových výrobců počítačových tiskáren a příslušenství. Po celém světě vyrábí laserové, jehličkové a inkoustové tiskárny, skenery, projektory, stolní počítače, průmyslové roboty, notebooky, díly LCD a další.

V rámci naší spolupráce zajišťujeme pro EPSON naše promotéry. Ti jsou každý den od pondělí do neděle (kromě svátků) přítomni na prodejnách v Alze – Praha Holešovice a v Alze – Bratislava, kde nabízejí zákazníkům produkty firmy.

Během letošního roku jsme také zajišťovali výrobu nových stolů pro Alzy v Praze Holešovicích a v Bratislavě, a také pro Alzu v Praze na Pankráci.

Sháníte brigádu nebo jste firma a potřebujete dosadit hostesky na prezentaci vašich výrobků a společenské akce? V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. 734 892 981.

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích