Den podnikatelů očima promotérů - Novinky

Den podnikatelů očima promotérů

Asociace malých a středních podniků a živnostníků v České republice pořádala galavečer Den podnikatelů. V rámci naší spolupráce jsme pro asociaci natáčeli záznam z galavečera a tvořili celkový sestřih akce. Byly vyhodnoceny jednotlivé kategorie a rovněž byl představený hlavní projekt pro rok 2023.

V březnu tohoto roku proběhlo natáčení Den podnikatelů 2021. Jednalo se o přeložený ročník, kvůli pandemii Covid-19. V říjnu jsme točili sestřih Konference a miniveletrhu k digitalizaci a novým technologiím pro rok 2022, a rovněž natáčel Den podnikatelů 2022. Letos se jednalo o jubilejní 20. ročník. Na galavečeru byli přítomni významné osobnosti, moderování se ujmul Libor Bouček.

O natáčení, střih a fotografie se opět postaral náš Miroslav Fišar. Zde vám přinášíme sestřih z říjnového galavečera 2022.

Sháníte brigádu nebo jste firma a potřebujete dosadit hostesky na prezentaci vašich výrobků a společenské akce? V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. 734 892 981.

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích