30. ledna 2018 //

Čtyři úspěšné roky pro Panasonik

Je za námi další rok, který jsme pracovali pro japonskou značku Panasonic. Opět se naše týmy zaměřily na zvyšování povědomí této značky na českém a slovenském trhu a pomáhaly s prodejem spotřební elektroniky na různých místech.

S Panasonikem spolupracujeme dlouhodobě. Od roku 2014 dokonce na každoroční bázi. Za tu dobu jsme vymazlili naše postupy, týmy a představili značku tisícům spotřebitelů v Česku a Slovensku.

Prodávat pomáháme televize, fotoaparáty, kamery a další příslušenství. Pravidelně se objevujeme v holešovické a bratislavské Alze, a také v Datartech a NAY prodejnách. Zde všude působíme v rolích specialistů na tuto značku a zákazníkům pomáháme s výběrem.

Na prodejnách naši promotéři strávili 2 166 českých hodin s obratem přes dva miliony a 2 884 slovenských hodin s obratem téměř tři miliony korun. Týmem prošlo přes 30 promotérů z nichž se jeden dokonce stal zaměstnancem Panasoniku.

Na Slovensku mimo promoakcí zajišťujeme také merchandising, na kterém pracují tři merchandiseři a dohromady provedli 653 kontrol. Neprobíhají jen kontroly produktů, ale také navazování vztahů s prodejci a vedoucími daných prodejen. Při těchto kontrolách najeli 41 886 km našimi obrandovanými vozy.

Chci se stát promotérem

Získáte nabídky: neveřejné, jako první, lastminute s extra odměnami..

Názory našich hostesek a promotérů