CISCO Roadshow 2023 – pracujte bezpečně - Novinky

CISCO Roadshow 2023 – pracujte bezpečně

Nový rok se rozběhl naplno, stejně jako my a naši promotéři. Tentokrát jsme zajišťovali hostesky pro společnost Keting, a to na konference CISCO Roadshow 2023. První konference proběhla včera v Hotelu International Brno, druhá se koná dnes v Hotelu Clarion Congress v Ostravě.

Cisco je v dnešní době jedna z největších počítačových firem. Je lídrem v oblasti bezpečného přístupu odkudkoliv. Specializují se na vytváření bezpečných sítí, softwaru, mobilitu, bezdrátové připojení, datové centrum, cloud a mnoho dalšího.

Na obě konference jsme zajistili dvě hostesky, které se staraly o přípravu, registraci návštěvníků a celkovou výpomoc po celou dobu jejího konání.

Sháníte brigádu nebo jste firma a potřebujete dosadit hostesky na prezentaci vašich výrobků a společenské akce? V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. 734 892 981.

Chci se stát promotérem

Chtěli by jste se stát promotérem? Toužíte po životě, který je plný akce? Neváhejte a pro více informací nám zavolejte! Získáte nabídky, které jsou neveřejné, jako první, lastminute s extra odmněmami jen pro Vás.

Sledujte nás

Sledujte nás na sociálních sítích